Hodogrami za upis u srednji školu

Autor: Dorotea Toljan, 31. 5. 2023.

Poštovani roditelji učenika osmih razreda,

na poveznici https://srednje.e-upisi.hr/#/ Upisi u srednje škole izašla je obavijest o službenoj objavi Odluke o upisu u I. razred srednje. Odluku možete pronaći ovdje. Također je postavljena pod Čestim pitanjima --> Važni dokumenti (na mrežnoj stranici Upisi u srednje škole, lijevo na sučelju).

Obavještavamo sve kandidate i roditelje/skrbnike kako su 23. 5. 2023. objavljeni hodogrami za upis u srednju školu. Hodogrami su dokumenti u kojima je na jednostavan i sažet način opisan cijeli upisni postupak prema kategorijama kandidata. Hodograme možete pronaći pod Korisničkim uputama.

Hodogram - Redoviti kandidati

Hodogram - Kandidati s teškoćama u razvoju

Hodogram - Kandidati izvan redovitog sustava obrazovanja RH

Hodogram - Upis u razredne odjele za sportaše i umjetničke odjele

Važne informacije vezane uz proceduru upisa u srednju školu roditelji prate na mrežnim stranicama škole.