Vijesti od Kluba

Održavanje Čitalačkog kluba u školskoj knjižnici

Autor: Dorotea Toljan, 9. 11. 2023. 12:53

Ove školske godine (2023./24.) održava se u školskoj knjižnici Čitalački klub kao izvannastavna aktivnost za učenike od 5. do 8. razreda. Jednom tjedno, srijedom u 14 sati, okupljamo se radi razgovora o književnim djelima, međusobnog ispitivanja, kreativnog stvaranja, otkrivanja, povezivanja i zaključivanja, a sudjelovat ćemo i u Nacionalnom projektu Čitanjem do zvijezda 2023.

Na fotografiji možete vidjeti učenike koji sudjeluju.

Prof. Dorotea Toljan

Vrijeme održavanja Čitalačkog kluba

Autor: Dorotea Toljan, 20. 9. 2023. 11:37

Čitalački klub odvija se srijedom od 14:00 do 14:45 (8. sat).

Čitalački klub 2023./2024.

Dragi učenici od 5. do 8. razreda,

ove školske godine (2023./24.) održavat će se u školskoj knjižnici Čitalački klub kao izvannastavna aktivnost. Okupljat ćemo se jednom tjedno radi razgovora o književnim djelima, međusobnog ispitivanja, kreativnog stvaranja, otkrivanja, povezivanja i zaključivanja, a sudjelovat ćemo i u Nacionalnom projektu Čitanjem do zvijezda 2023.

Pozivam vas na čitanje, suradnju i druženje uz knjigu sljedećih nekoliko mjeseci kako bismo zajedničkim snagama sudjelovali u poticanju čitanja i promicanju kulture čitanja.

Prof. Dorotea Toljan

Prijaviti se možete u školskoj knjižnici.