Vijesti iz školske knjižnice

ČIPS („Čitamo, igramo se, pričamo i slušamo”) 2022./23.

Autor: Dorotea Toljan, 23. 8. 2023.

Učenici koji slobodno vrijeme i slobodne sate provode u školskoj knjižnici redovito su sa stručnom suradnicom knjižničarkom vježbali čitanje i razumijevanje različitih vrsta tekstova kojima se potiče čitanje i ljubav prema knjizi te stvara navika provođenja slobodnog vremena u školskoj knjižnici.

Kreativno su se izražavali izrađujući plakate i ukrašavajući školsku knjižnicu povodom obilježavanja važnijih datuma u školskoj godini (Svjetski dan zaštite životinja, Božić, Valentinovo, prvi dan proljeća, Uskrs i dr.). Redovito su sudjelovali učenici 2., 3., 5. i 6. razreda.