Poziv na humanitarnu akciju

Autor: Administrator , 25. 1. 2017.

Poziv na humanitarnu akciju Osnovna škola Ljubljanica za Vukovar

Dragi učenici, roditelji i svi posjetitelji naše web stranice,

pozivamo vas da svojim donacijama podržite humanitarnu akciju za Vukovar.

Akciju ćemo provoditi od 30. siječnja do 7. veljače 2017. god.

Prikupljene stvari donirat ćemo Socijalnoj samoposluzi u Vukovaru koja djeluju u okviru humanitarne udruge Duga Vukovar. Korisnici samoposluge su socijalno najugroženiji stanovnici Vukovara.

Donirati se mogu higijenske potrepštine (sapun, šampon, pasta za zube, WC papir, pelene, ulošci…) i prehrambeni proizvodi (konzervirana hrana, trajno mlijeko, sol, riža, žganci, ulje, ocat, slatkiši…). Molimo ne donirati : brašno, šećer i tijesto, zato jer smo kroz kontakt s Udrugom Duga Vukovar doznali da navedenih namirnica trenutno imaju dovoljno.

Donacije možete predati svojim razrednicima.

Vaše donacije bit će predane Socijalnoj samoposluzi 9. ili 10. veljače 2017. prilikom dolaska u Vukovar, u okviru provedbe projekta „Posjet osmih razreda Vukovaru“.

Zahvaljujemo, s poštovanjem!

Učitelji i učenici Osnovne škole Ljubljanica

Dobili smo iz Vukovara informaciju da jednu osnovnu školu pohađaju učenici/ce koji žive sa samohranom majkom koja  povremeno radi.

Djece je sedmero. Šestero djece su školska djeca, a najmlađi brat ima pet godina. Dvije su djevojčice i pet je dječaka. Djevojčice su u dobi od sedam i deset godina, a dječaci su u dobi od pet, devet, sedam, dvanaest i četrnaest godina.

MOLIMO VAS da svojom humanošću pomognemo ovoj obitelji koja je u velikoj potrebi za svakom vrstom hrane (od namaza, mlijeka, konzervirane hrane, tjestenine, brašna, riže, šećera, ulja, soli, riže…), higijenskih potrepština i odjeće.

Zahvaljujemo na Vašoj empatiji, razumijevanju i dobroti.

Svaka je pomoć dobrodošla.