SREBRO ZLATNOG SJAJA ZA ZBOR MLAĐEG UZRASTA OŠ LJUBLJANICA!

Autor: Administrator , 6. 5. 2016.

Dana, 29. i 30. travnja 2016. god. održano je 13. Natjecanje hrvatskih pjevačkih zborova u organizaciji Zagrebačkog glazbenoga podija Centra za kulturu Trešnjevka, s potporom Gradskoga ureda za kulturu, obrazovanje i sport Grada Zagreba, Ustanove Ivan Matetić Ronjgov, Hrvatskoga zborskoga saveza, Muzeja Mimara, Zbora HRT-a te Hrvatskoga društva skladatelja.

Zbor mlađeg uzrasta naše škole predstavio se sa 6 skladbi različitog karaktera te u konkurenciji dječjih zborova osvojio 2. mjesto i srebrnu plaketu. Osim srebrne plakete, zbor je osvojio srca publike te su njihove izvedbe zasigurno popraćene najvećim pljeskom.

Ponosni smo na naše zboraše kojima je ovo prvi put da su se predstavili na natjecanju takvog karaktera i želimo im još puno odličnih uspjeha!