Poštovani posjetitelji Web stranice naše Škole

Autor: Administrator , 1. 5. 2016.

Voditelji  Županijskih vijeća Sindikata hrvatskih učitelja održali su u Crikvenici od 22. do 24. travnja 2016. godine sindikalnu školu za sindikalne povjerenike Grada Zagreba i Zagrebačke županije.

Glavna tema sindikalne škole bila je Kurikularna reforma obrazovanja koju je predstavio dr.sc. Boris Jokić. Nakon predavanja slijedile su konstruktivne rasprave i odgovori predavača na postavljena pitanja.

Ovim putem pozivam sve zainteresirane (učitelje i roditelje), da posjete stranicu http://www.kurikulum.hr/, na kojoj stoje svi dokumenti Cjelovite kurikularne reforme te da prate dokumente i rasprave, a u interesu naše djece i budućih generacija.

Zahvaljujem na suradnji.

Vesna Galamboš, mentor