Zagrli za rijetke bolesti

Autor: Administrator , 4. 3. 2016.

Naša škola se i ove godine uključila u hvalevrijednu akciju „Zagrli za rijetke bolesti“. Akcija je trajala od 21.2. do 27.2. 2016. godine. Cijeli tjedan širili smo zagrljaje. Ove godine cilj zagrljaja je bio sakupiti što više slika zagrljaja i srušiti Guinnessov rekord u najvećem online foto albumu zagrljaja. Svi zagrljaji nalaze se na stranici https://hugforrare.com/photo_view.php.

Sakupljeno je 79001 slika zagrljaja. U našoj školi slikali su se zaposlenici, učenici, roditelji i učenici 3.b razreda koji pohađa naša Ema Coler učenica s rijetkom bolesti.

Hvala svima koji su sudjelovali u akciji. Fotografije naših zagrljaja pogledajte u našoj fotogaleriji.

Učiteljica Blanka Višić