Kosa ljubavi

Autor: Kristina Patila Mandić, 18. 12. 2015.

U četvrtak, 17. prosinca, u 3. b razredu održana je humanitarna akcija poznata diljem Hrvatske- Kosa ljubavi. Školska učionica postala je frizerski salon!

Učenice viših i nižih razreda donirale su dio svoje kose za djecu oboljelu od malignih i autoimunih bolesti.

Akcija je započela u 16 sati u učionici 3. b razreda.

Učenice naše škole Patricija Bagarić 3.b, Tena Vujnović 3.b, Ruta Petić 8. b, Tina Juroš 6.a, Lara Memić, 7.b i Barbara Vukojević 5. b uključivši se u ovu akciju, pokazale su svoje veliko srce.

Za osmjeh bolesnog djeteta dovoljno je tako malo, a upravo su to pokazale naše učenice. Od 20 cm odrezane kose napravit će se perike za oboljelu djecu.

Našim će učenicama kosa opet brzo narasti, a sudjelovanjem u ovoj akciji svima su pokazale koliko su hrabre, odlučne i plemenite.

Više informacija možete pronaći na Facebook stranici Kosa ljubavi.

Nadamo se i da ćemo sljedeće godine obradovati neku djevojčicu novom perikom.

Više o akciji u fotogaleriji!

Blanka Višić