Veliko hvala!

Autor: Administrator , 22. 5. 2014.

Poštovani,

Veliko hvala svim učenicima, roditeljima, bakama, djedovima, susjedima, zaposlenicima Osnovne škole Ljubljanica i inima, što smo zajedničkim osjećajem za činjenje dobrog i u ovoj humanitarnoj i humanoj akciji pokazali da imamo veliko srce i pridružili se prikupljanju pomoći stanovnicima Slavonije, pogođenim ovom katastrofalnom  poplavom.

Sve što smo prikupili u utorak i srijedu, kako bi što prije došlo u prave ruke, u suradnji s Udrugom veterana BBB, otpremljeno je put Slavonije potrebitom stanovništvu  Gunje i okolice.

Veliko vam hvala što ste i ovog puta pokazali svoje veliko srce!

Akcija se nastavlja pa molimo sve Vas koji ste htjeli, a niste stigli, ili mogli, da humanitarnu pomoć donesete u našu Školu i na taj se način pridružite toliko potrebnoj pomoći stradalim građanima Hrvatske.

Hvala od  heart!

Zaposlenici Osnovne škole Ljubljanica