ŠKOLSKA LIGA

Autor: Kristina Patila Mandić, 28. 2. 2014.

U srijedu nas je posjetila ekipa Školske lige!

NEMOJTE PROPUSTITI SUTRAŠNJE (6.3.2014.) EMITIRANJE EMISIJE NA PROGRAMU Z1 U 18.30 SATI!

U našoj se školi 26. veljače  odvijalo snimanje za televizijsku emisiju Školska liga televizije Z1.

To je emisija koja predstavlja osnovne škole kroz športski sadržaj, ali i ostale kulturne i edukativne aktivnosti koje se provode u školi.

Tako su za predstavljanje kulturno-edukativnih aktivnosti naše škole odabrane sljedeće aktivnosti: kreativna radionica izrade maski koju su vodile učiteljice 3. a i b Slabica Janković i Vesna Tabak, humanitarni rad škole predstavila je profesorica Anica Čehulić, a nismo zaboravili predstaviti zapaženi uspjeh naše Nore Vukoja -Trošić i njezine mentorice Ani Bertović na Državnom natjecanju iz geografije!

Nakon uvodnog predstavljanja škole, održana je rukometna utakmica! Našim su se malim sportašima pridružili i poznati zagrebački rukometaši Zlatko Horvat, Filip Ivić, Luka Šebetić i Josip Valčić!

Prije same utakmice Mali zbor pozdravio je sve nazočne veselim izvedbama!

Posjetite i fotogaleriju!