Božić dolazi...

Autor: Zlatko Belančić, 16. 12. 2011.

Jučer je održan tradicionalni Božićni učenički sajam kreativno – karitativne grupe i kreativnih radionica nižih razreda. Učenički uradci i proizvodi izloženi su i prodavani  velikom broju nazočnih posjetitelja, većinom roditeljima i članovima obitelji te učiteljima. U veseloj atmosferi ostvarena je prilična materijalna dobit koja će jednim dijelom biti usmjerena u Zakladu za humanitarno razminiravanje, a drugi dio u Dom za nezbrinutu djecu u Nazorovoj. Učenici sedmih razreda svoja prikupljena sredstva iskoristit će za organizaciju maturalnog putovanja.

I ovim putem se zahvaljujemo svima koji su svojim prilozima i sudjelovanjem omogućili uspješnu provedbu sajma i prikupljanje humanitarne pomoći.

Blagdansko ozračje preneseno je nešto kasnije i u sportsku dvoranu gdje je praznički program nastavljen prigodnom božićnom priredbom. U prepunoj dvorani učenici su kroz recitacije, pjesme i sviranje prezentirali svoja umjetnička dostignuća na opće oduševljenje nazočnih. Na kraju svečanosti, ravnatelj Davor Zuanović je u ime svih učenika i djelatnika naše škole zaželio svima mir i dobro povodom nastupajućih blagdana.