Posjetili smo Društvo zagrebačke otpadne vode i dobili nagradu za najbolji rad

Autor: petar grcevic, 10. 5. 2011.

Od 2005. godine Društvo zagrebačke otpadne vode d.o.o. (ZOV) aktivno obilježava 22. travnja, Dan planete Zemlje. Početkom svake godine pozivaju osnovne škole da pošalju likovne i literarne radove na temu zaštite prirode i voda. Za Dan planete Zemlje izlažu dostavljene učeničke radove u izložbenom prostoru. Izložba ostaje otvorena do idućeg Dana planete Zemlje u prostorijama upravne zgrade ZOV-a.

I ove godine kao i prošle godine naši učenici 2.a i b osvojili su prvu nagradu za najljepši plakat na temu zaštite prirode i voda.

Čestitamo učenicima i njihovim učiteljicama Jadranki Bukić Petrović i Blanki Višić.

Fotografije pogledajte u foto - galeriji.