Nagrađeni učenici 2.b razreda, produženi boravak

Autor: petar grcevic, 3. 5. 2011.

Znamo da naši učenici u produženom boravku borave vrlo rado. Ne samo što napišu i nauče domaće zadatke, već uz igru i veselje stvaraju svojim vrijednim ručicama prekrasne radove. Već smo se puno puta uvjerili koliko su lijepih stvari marljive ruke napravile.

Za svoj stvaralački rad su i nagrađeni učenici 2.b, boravkaši, i njihova učiteljica Anita Špadina. U časopisu Unikat (ideje za kreativne) sudjelovali su učenici 2.b razred u Nagradnom natječaju papirnata lutka i osvojili prvu nagradu za najbolji izrađene papirnate lutke. Slonić Tino uručio im je prvu nagradu za najbolje izrađene lutke.

Čestitamo učiteljici Aniti Špadini i boravkašima 2.b. Želimo im da i dalje budu uspješni i kreativni u svome radu u produženom boravku.