Đaci prvaci

Autor: petar grcevic, 28. 4. 2011.

Svake godine u ovo vrijeme zavlada nestrpljenje i briga oko upisa u prvi razred. Iako budući prvašići najčešće još idu u vrtić razmišljaju o prvo danu nastave i susretom sa školom. Ali da sve to brzo dođe i brzo postanu pravi i dobri đaci dokaz su naši prvašići.

Iako su zadaci ponekad bili nemogući i strahovi veliki nakon što su se upoznali i zavoljeli svoje drage učiteljice Miru Jurić i Jadranku Dronjić naši prvašići su uz pomoć svojih učiteljica naučili čitati i pisati, brojati, računati, crtati i još puno toga što je izgledalo nemoguće, a danas je lako.

Osim redovne nastave vrlo rado prvašići borave, uče, rade u kreativnim radionicama produženog boravka, a uz to puno se organizirano zabavljaju i igraju, a i vole svoju učiteljicu Katarinu Koraj Plančić.

U foto-galeriji pogledajte fotografije koje su samo detalj onoga što se je tijekom godine radilo i učilo kako u nastavi tako i u produženom boravku.