Promocija učitelja mentora

Autor: petar grcevic, 9. 2. 2011.

U petak će, naše višegodišnje djelatnice, predane odgoju i obrazovanju učenika, učiteljice,  Ljubica Vučinić i Vesna Galamboš, svečano  biti u Kocertnoj dvorani Vatroslava  Lisinskog promovirane u zvanje učitelja mentora.

Čestitamo im.

Da su u našoj školi izuzetno kvalitetetni profesori i učitelji, koji uspješno rade s našim učenicima, dokazuje i broj mentora i savjetnika učitelja. Dosad su u zvanje savjetnika unaprijeđeni Anica Čehulić (vjeronauk), a u zvanje  mentora Ani Bertović (geografija- povijest),  Ivanka Malobabić (priroda-biologija), Violeta Vragotuk (pedagoginja), Slavica Janković (razredna nastava).