Vanjsko vrednovanje

Autor: petar grcevic, 6. 2. 2011.

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje provodi i ove godine u sklopu Projekta vanjskog vrednovanja testiranje učenika šestih i sedmih razreda. Ove godine provjerava se znanje učenika iz prirode i  iz biologije.

U sklopu Projekta Izabrani su  naši učenici 6.a razreda(priroda) i 7.b razreda(biologija).

Testiranje će biti u utorak 8. veljače 2011. od 9 do 10,30 sati.

Kako se testiranje provodi s malim brojem grupa, za što je potrebno veći broj učionica, učenici ostalih razreda neće imati nastavu u prijepodnevniim satima (posjećivat će muzeje).Učenici prvog do četvrtog razreda i produženi boravak imat će normalno nastavu.