Općinsko natjecanje iz matematike

Autor: petar grcevic, 24. 1. 2011.

Završeno je općinsko natjecanje iz matematike. Naši mladi matematičari pokazali su odlično matematičko znanje.

Posebno treba istaći odličan uspjeh četvrtaša, kojima čestitamo. Jona Petić je osvojila prvo mjesto, mentorica joj je bila njena učiteljica Vesna Tabak, a Hana Keresteš četvrto, mentorica učiteljica Mirela Ovčar.

Lijep uspjeh, sedmo mjesto, osvojio je Domagoj Maslovar, mentorica mu je bila profesorica Lidija Bešker.

Pohvale zaslužuju i Lidija Crnički i Matko Dujmović, mentorica učiteljica Danica Blažun kao i Ivan Bonić i Tena Kovač mentorica profesorica Lidija Bešker.

Učenicima i njihovim učiteljima i profesorima  koji se plasiraju na daljnje natjecanje želimo da i dalje budu matematički točni i uspješni.

REZULTATE  ostalih sudionika Općinskog natjecanja općine Trešnjevka pogledajte pod opširnije.

Priloženi dokumenti:
Matematika - konačni rezultati.xls (95.00 KB)