Školsko natjecanje „Čitanjem do zvijezda” 2023./2024.

Autor: Dorotea Toljan, 22. 1. 2024.

U četvrtak, 18. siječnja 2024. godine, održalo se školsko natjecanje Nacionalnog projekta za poticanje čitanja i promicanje kulture čitanja „Čitanjem do zvijezda”. Sudjelovalo je ukupno jedanaestero učenika, njih sedmero iz Čitalačkog kluba koji vodi prof. Toljan. U nastavku možete preuzeti rezultate, a ovaj tim učenica zasluženo prolazi na županijsku razinu:

1. Stella Padovan (8. b) – 45/45,
  2. Tea Tuđen (8. b) – 45/45,
  3. Marta Pavelić (8. b) – 43/45.

Čestitamo našim učenicama te njihovoj mentorici, prof. Dorotei Toljan, i želimo puno sreće na županijskoj razini!

Priloženi dokumenti:
Rezultati_CDZ_20232024.pdf (162.43 KB)