Gledali smo predstave u Kazalištu Trešnja i u ledenoj dvorani u Domu sportova

Autor: petar grcevic, 1. 12. 2010.

Ovaj tjedan kulturmo smo se uzdizali posjećujući kazalište i gledajući bajke na ledu.
Učenici  1.a i b i 3. a i b  razreda u Kazalištu Trešnja gledali su predstavu IVICA I MARICA, uprizoreno prema nadaleko poznatoj bajci.

Klizački klub MEDO već niz godina organizira predstave na ledu prema slavnim bajkama. Kao i do sada, uz poznatu baletnu glazbu, raskošnu rasvjetu, scenografiju i konstime, klizali su romantičnu priču za naše učenike  ALISA U ZEMLJI ČUDESA.
Naši učenici  2.a i b pronašli su pregršt zabave, uživali su  u divnoj glazbi i vještini naših klizačica i klizača Klizačkog kluba MEDO.