Posjetili smo Samostan misionarki ljubavi sestre majke Terezije

Autor: petar grcevic, 1. 12. 2010.

Tradicionalno u vrijeme Došašća, uoči Božića učenici 6.a i 6.b s profesoricom vjeronauka Anicom Čehulić i razrednicima posjećuju  Samostan misionarki ljubavi sestre majke Terezije  u Jukićevoj ulici 24. I ovoga puta pokazali su veliko srce i suosjećanje s nemoćnima te su ih darivali.

Samostan misionarki ljubavi sestre majke Terezije, kojeg vode sedam časnih sestara, od ranih jutarnjih sati do kasno u noć, uz pomoć volontera pomažu napuštenim ljudima bez doma i ljubavi.

Fotografije posjeta pogledajte u foto - galeriji.