Obilježavanje Dana državnosti

Autor: Dorotea Toljan, 25. 5. 2023.

Dragi učenici,

u utorak, 30. svibnja 2023., obilježava se Dan državnosti. Toga dana nema nastave u školi jer se u Republici Hrvatskoj obilježava spomen na konstituiranje prvoga demokratski izabranog višestranačkog Sabora 30. svibnja 1990. i na povijesnu ulogu Hrvatskoga sabora u očuvanju hrvatske državnosti tijekom mnogih stoljeća.

Sukladno Godišnjem planu i programu rada Osnovne škole Ljubljanica ponedjeljak, 29. svibnja 2023., nenastavni je radni dan te se nastava toga dana u Školi za sve učenike neće održati.

Učenici imaju dva dana odmora (ponedjeljak, 29. svibnja, i utorak, 30. svibnja), a na nastavu se vraćaju u srijedu, 31. svibnja 2023., prema uobičajenom rasporedu sati.

Svi učenici imaju priliku za odmor, igru, ali i učenje, kako bi se što bolje pripremili za uspješan kraj školske godine.

Želimo svima sretan Dan državnosti!

Djelatnici Osnovne škole Ljubljanica