Obilježavanje Dana škole 2023. – Dan bez veze (2. dan)

Autor: Dorotea Toljan, 13. 5. 2023.

Poštovani,

klikom na fotografije pogledajte videoprojekciju rukom oslikanih portreta naših učitelja i njihovih izvannastavnih aktivnosti te videoprojekciju Najbolji od najboljih koje su se u pozadini prikazivale povodom obilježavanja Dana škole na koncertu Glazbena abeceda 10. svibnja te u Danu bez veze 12. svibnja 2023.

Ove smo godine Dan škole obilježili dva dana. U nastavku pogledajte razredne fotografije nastale tijekom Dana bez veze te fotografije s proglašenja najuspješnijih na kojem je svirala Marija Pečur, učenica 5. b razreda.

Izvannastavne aktivnosti OŠ Ljubljanica

Najuspješniji Osnovne škole Ljubljanica

RAZREDNE FOTOGRAFIJE

1. a s razrednicom Stelom Vasiljević

Klikom na gornju fotografiju pogledajte kako se proveo 1. b s razrednicom Mirelom Petrušić i učiteljicom Lucijom Mladenovski!

2. b s razrednicom Blankom Višić i učiteljicom Anitom Špadina

1. 4. PRO proveo je Dan bez veze s razrednicom Petrom P. Mlinar i socijalnom pedagoginjom Mateom Stankom.

3. a i 3. b s razrednicama Vesnom Tabak i Mirelom Ovčar

5. a sa zamjenskom razrednicom Doroteom Toljan

6. a s razrednicom Vesnom Galamboš

6. b  Bili smo u kinu uz sokove i grickalice, zatim smo igrali društvene igre i nismo pregledavali mobitel. Na kraju smo otišli u Župu na sv. misu povodom blagdana sv. Leopolda Mandića  zaštitnika naše župe.

PROGLAŠENJE NAJUSPJEŠNIJIH

Marija Pečur, 5. b

Zahvale našoj tajnici Miri Pletikosić, računovođi Ivici Martinku, knjižničarki i prof. Dorotei Toljan, pedagoginji Maji Milaković, prof. geografije Davoru Zuanoviću, učiteljici tehničke kulture Vesni Galamboš.

Zahvale našoj prof. povijesti Mariji Rakić, učiteljici razredne nastave Anđeli Dumančić, učenicima.

Domjenak za najuspješnije učenike