Najava obilježavanja Dana škole 2023.

Autor: Dorotea Toljan, 8. 5. 2023.

Poštovani,

ove ćemo školske godine Dan Osnovne škole Ljubljanica obilježiti koncertom Glazbena abeceda koji će se održati u srijedu, 10. svibnja 2023. godine, te Danom bez veze u petak, 12. svibnja. Na koncertu nastupaju naši nagrađivani zborovi (Trešnjići i zbor starijeg uzrasta), učenici svirači (saksofon, violine, klavir), Dječji zbor Župe sv. Leopolda Mandića te gosti (Violinmusic4all, El Musicante) dok se u pozadini prikazuje videoprojekcija rukom oslikanih portreta naših učitelja i njihovih izvannastavnih aktivnosti te videoprojekcija Najbolji od najboljih.

U petak, 12. svibnja 2023. godine, odvija se Dan bez veze, odnosno sportske aktivnosti koje počinju u 8 sati i završavaju u 10:00. Program pogledajte u nastavku. Za učenike od prvog do osmog razreda koji su prijavljeni na prehranu organiziran je mliječni obrok, a produženog boravka nema.

Učenici koji su postigli izniman uspjeh plasirajući se na županijsku i/ili državnu razinu natjecanja primit će pozivnicu za slatki domjenak u 11:30 na kojem će se također prikazivati videoprojekcija o našim najuspješnijim učenicima  Najbolji od najboljih.

Priloženi dokumenti:
Dan_skole,_Zlatko_Belancic.jpg (98.95 KB)