Igračku odvoji, osmijeh osvoji!

Autor: Dorotea Toljan, 22. 4. 2023.

Učenici OŠ Ljubljanica ponovno su otvorili svoja srca i pokazali koliko skrbe za najmanje na pedijatriji Opće bolnice dr. Josip Benčević” skupivši prekrasne igračke za djecu smještenu u bolnici u Slavonskom Brodu. Humanitarna je to akcija prikupljanja igračaka za potrebe pedijatrijskog odjela u bolnici pod nazivom Igračku odvoji, osmijeh osvoji, u kojoj naša škola sudjeluje već drugu školsku godinu.
Učenici predstavnici svojih razreda zajedno s predsjednicom Vijeća učenika OŠ Ljubljanica, učenicom Brunom Švendom iz 5. b razreda, pažljivo su umotavali igračke u papir, stavljali ukrasne vrpce i svojim volonterskim duhom još jednom pokazali kako se lako može staviti još jedan osmijeh na lice.
Iznimno ponosna i radosna što su se učenici spremno odazvali i aktivno sudjelovali u ovoj akciji, želim zahvaliti njihovim roditeljima, bakama i djedovima, učiteljima i svima koji su darovali svoj doprinos, pružajući podršku najmanjima koji u korizmi trpe. Zajedno smo im pomogli, igračku spremno odvojili i prilikom našeg susreta s njima osmijeh njihov osvojili.
Zahvalna,
Pedagoginja (voditeljica aktivnosti za OŠ Ljubljanica)