Svečana dodjela nagrade „Professor Balthazar”

Autor: Dorotea Toljan, 4. 4. 2023.

Danas, 4. ožujka 2023. godine, u Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog održava se svečana dodjela nagrade Professor Balthazar učenicima i mentorima koji su u školskoj godini 2021./2022. osvojili prvo, drugo ili treće mjesto. Naš učenik Josip Andrašek (8. a), pod mentorstvom prof. Marije Rakić, prošle je školske godine osvojio 1. mjesto na državnom Natjecanju iz povijesti, a ujedno se natjecao i na državnom Natjecanju iz geografije, pod mentorstvom prof. Davora Zuanovića, gdje je završio šesti. Učenik Sven Sarajlić (8. b), pod mentorstvom učiteljice Vesne Galamboš, osvojio je u svibnju 2. mjesto na 64. državnom natjecanju mladih tehničara Republike Hrvatske. Iznimno smo ponosni na uspjehe naših učenika i mentora!

Ove školske godine učenik Josip Andrašek ponovno sudjeluje na državnim natjecanjima iz povijesti i geografije. Želimo mu puno sreće na predstojećim natjecanjima!

U nastavku pogledajte fotografije s dodjele.

Klikom na gornju fotografiju pogledajte prijenos uživo.​

Objave vezane uz događaj:

Naš učenik, Josip Andrašek, dobitnik je Oskara znanja

DRŽAVNI PRVAK iz povijesti: Josip Andrašek, 7. a

DRŽAVNO natjecanje mladih tehničara 2022.

Prof. Marija Rakić i učenik Josip Andrašek

Uč. Vesna Galamboš i učenik Sven Sarajlić