Posljednji pozdrav našoj dragoj Loreni Božić

Autor: petar grcevic, 5. 7. 2010.

Stojimo pred tvojom slikom...... Tišina i bol u našim srcima. Što god pisali ili govorili nevažno je. Sve smo si rekli. Ali suze u našim očima i osmijeh na tvom  licu govore nam da smo sretni što si bila dio nas, naša draga Lorena.

Iskrena sućut obitelji i svima koji su te poznavali.

Ne, Lorena, ti nisi otišla, jer prijatelji ne                 odlaze bez pozdrava!

Ti si tu, visoko gore na plavom nebu, kao i           uvijek - letiš, letiš na nekim drugim krilima,            krilima anđela koji te čuvaju i bdiju nad                  tvojim letom u vječnost.

A mi ti mašemo....

Draga Lorena!

Otišla si iznad bijelih oblaka bez pozdrava bez suza bez ijednog traga, ali s obećanjem da ćeš uvijek biti tu.

Tebe anđeli sad vole – ti živiš u nama.

Prijatelji su anđeli koji nas dižu na noge i kada naša krila zaborave letjeti.

...Bila je draga, bila je naša, voljeli smo je, bila je prijateljica kakvu si samo mogao poželjeti. Ma, ne želimo reći – bila je. Ona je uvijek s nama, ne tijelom ali duhom svakako. Lorena, volimo te!

Lucija Prebeg

Sada me i srce i duša stežu,

ali znaj da me najljepše uspomene za tebe vežu.

U svakom čovjeku mogu naći sreću,

ali tebe, Lorena, nikada zaboraviti neću.

Tena Kovač

Sada su naš anđeo čuvar, mada si to oduvijek bila.Iako si izgubila borbu za život, mi ćemo tvoju borbu nastaviti.

Mateja Colner, Tea Serdar, Dora Bogut, Petra Naprta, Kristina Dakić

Molit ću Boga jednu željicu da mi čuva moju prijateljicu.

Nika Raić

Lorena, pokazala si mi koliko je ljudski život krhak.

Ana Šarić

Ti si kao svijeća koja se prerano ugasila, ali anđeli za tebe na onome svijetu imaju planove.

Možda nisi prisutna tijelom, ali duhom uvijek ćeš biti.

Bila si naša najbolja prijateljica.

Uvijek puna iskrenosti, smijeha i dobrote.

Tvoje plave oči podsjećale  su na ocean, tvoja duga plava kosa je bila poput  zlata. Uvijek si u zlu vidjela dobro i nasmijavala nas u teškim trenucima.

Bila si i zauvijek ćeš ostati naša najbolja prijateljica.

Zauvijek si u našim srcima, naš mali, plavi anđeo.

Nina, Azra, Maja, Mateja i Filipa

Lorena je uvijek bila sretna, dobra i nasmijana. Imala je prekrasnu dugu plavu kosu i plave oči koje su isijavale srećom.

Martina Čičko

Teški su dani ovi, teško je bez tebe biti,  teško je bol kriti  i nasmijan biti.

Nika Košar

Lorena,

žao mi je što te nisam bolje upoznala. Prije deset dana družile smo se, a sada je teško povjerovati da se više nećemo vidjeti. I koliko god žalim za tim da smo se mogle više družiti, znam da tvoje modre oči gledaju na nas dok se druže s anđelima. Nikada te nećemo zaboraviti jer si ipak bila jedinstvena i posebna. Uvijek ćeš biti s nama, ako ne uz nas, uvijek ćemo čuvati uspomenu na tebe u svojim srcima.

Marija Klobučar

Draga Lorena, teško mi je odvojiti se od tebe, znam te od svojih malih nogu. Ne znam kako ćemo moji prijatelji i ja bez tebe! Bila si povučena, ali zato draga. Nedostajat će nam tvoje blistave modre oči. Jako nam nedostaješ. Zauvijek ćeš ostati u sjećanju i našim srcima.