Općinsko Natjecanje iz matematike 2023. u OŠ Ljubljanica

Autor: Dorotea Toljan, 26. 1. 2023.

Čestitamo svim natjecateljima općinskog Natjecanja iz matematike održanog 26. siječnja 2023. godine u Osnovnoj školi Ljubljanica! U ovom je natjecanju sudjelovalo 270 učenika te 40 mentora iz 17 škola koje, uključujući i našu, pripadaju općini Trešnjevka (OŠ Vrbani, OŠ Horvati, OŠ I. Meštrovića, OŠ A. Šenoe, OŠ J. Klovića, Osnovna Montessori škola barunice D. Vranyczany, OŠ J. Račića, OŠ kralja Tomislava, OŠ N. Tesle, OŠ M. Gupca, Salezijanska OŠ, OŠ B. Kašića, OŠ Prečko, OŠ A. Stepinca, OŠ Rudeš, OŠ Voltino). Objavljeni su konačni rezultati:

4. razred5. razred6. razred7. razred8. razred.

Zahvaljujemo našoj ravnateljici Ani Bertović, učiteljima i ostalim djelatnicima na provedbi Natjecanja, učenicima recitatorima, školskom zboru Trešnjići, a posebno našim matematičarkama organizatoricama  prof. Luciji Jović i prof. Mariji Jurčević D. M. Velika hvala i našim sponzorima:

• Privrednoj banci Zagreb,
  • Školskoj knjizi,
  • Profil Klettu te
  • Alfi.

Najbolje plasiranim učenicima uručit ćemo prigodne nagrade.

U nastavku pogledajte nekoliko fotografija i videozapisa nastalih tijekom provedbe Natjecanja.

Doček natjecatelja

Stella Padovan i Filip Padovan, učenici 7. b razreda

(mentorica: prof. Jasna Kudrić)

Učenici recitatori s prof. hrvatskog jezika (J. Kudrić, K. Patila Mandić, D. Toljan)

i ravnateljicom Ani Bertović

Školski zbor Trešnjići, mentorice: učiteljica Anđela Dumančić, prof. Ines Grubišić

Ovdje poslušajte jednu od njihovih izvedba,

a ovdje dio himne Lijepa naša domovino.

OŠ Ljubljanica tijekom provedbe Natjecanja

U 15:24 objavljeni su privremeni rezultati Školskog natjecanja iz matematike održanog 26. siječnja 2023. godine (4. razredi5. razredi6. razredi7. razredi8. razredi). Žalbu je mogao podnijeti u Školi isključivo učenik natjecatelj, i to unutar 30 minuta nakon objave rezultata.