Mali svjetionik: Naj radnik

Autor: Dorotea Toljan, 27. 10. 2022.

Mali svjetionik: Naj radnik u potrazi je za običnim zaposlenikom, vrijednim čovjekom koji svakoga dana pridonosi svojoj okolini tako što poštuje načela rada i poštenja, odgovornosti, iskrenosti te tako ostvaruje dodanu vrijednost za klijente poduzeća u kojemu radi, a unutar toga poduzeća širi pozitivnu energiju i brine za svoje kolege, kako nadređene tako i podređene.

Radna etika, ljubav prema poslu, srdačnost i kolegijalnost samo su neke od pozitivnih karakteristika naj radnika koji ima priliku biti nagrađen sa 100 000 kuna. Tim se projektom želi skrenuti pozornost na sve djelatnike koji se u svakodnevnom poslu posebno trude, a nagrada nosi ime Dr. Dražen Glavaš.

Naša zaposlenica velikog srca, Ana Madžar, među više od 800 prijavljenih izabrana je kao jedna od top 10 radnika u Republici Hrvatskoj, jedina u Gradu Zagrebu! Od srca čestitamo našoj Ani, zaslužila je!

Sutra, 28. listopada 2022. godine, počinje glasanje javnosti pozivima i SMS-porukama, stoga podržimo našu Anu! Glasanje je otvoreno do 11. studenog 2022., ovdje glasajte.

Pogledajte videozapis kojim se predstavila.

„Kao što je svrha svjetionika pokazati put i pružiti optimizam, tako je svrha ove nagrade pokazati Hrvatskoj one ljude čija osobnost inspirira i ulijeva nadu, ne samo u budućnost već i u sadašnjost. – ideja je je osnivača Kristijana Cinottija i Ivana Topčića.