Prvo i drugo mjesto na prvenstvu grada Zagreba u krosu!

Autor: Dorotea Toljan, 27. 10. 2022.

Dragi učenici, učesnici prvenstva Grada Zagreba u krosu!

Čestitamo na sudjelovanju na prvenstvu Grada Zagreba u krosu svim našim ekipama! Posebne čestitke učenicima od 4. do 6. razreda za osvojeno 1. mjesto te učenicama  od 7. do 8. razreda za osvojeno 2. mjesto u krosu na prvenstvu Grada Zagreba 2022./2023. godine.

Svojim trudom i uspjehom pokazali ste veliko sportsko srce i učinili nas ponosnima. Zapamtite, bez dobrog učitelja nema uspjeha ni na kojem polju!!! Kako profesor Belančić kaže: To je čudo! Čudo se dogodi kada se daroviti, talentirani učenici nađu u stručnim rukama naših učitelja koji ih motiviraju, usmjeravaju, odgajaju i povremeno vinu do zvijezda!!! Radujemo se i ponosimo!

Mala škola velikog srca ponovno je među velikim školama dokazala i pokazala snagu zajedništva. Više o rezultatima pročitajte u nastavku.

Djelatnici Osnovne škole Ljubljanica i ravnateljica

Prvenstvo osnovnih škola grada Zagreba u krosu održano je na Bundeku, u četirima kategorijama uz sudjelovanje čak 57 zagrebačkih škola. U ludoj konkurenciji naše ekipe iznenadile su mnoge favorite i postigle izuzetno vrijedne rezultate; ekipa 5., 6. razreda  dječaci (Radić, Tomić, Šimundić, Hoxhaj) osvojila je 1. mjesto, a  ekipa 7., 8. razreda  djevojčice (Jurina, Filipčić, Alilov, Padovan) 2. mjesto te su tim plasmanima izborili nastup na državnom prvenstvu osnovnih škola u krosu koje će se održati 25. i 26. studenog u Poreču. Ekipa 7., 8. razreda  dječaci osvojila je 9. mjesto, a ekipa 5., 6. razreda  djevojčice plasirala se na 16. mjesto ukupnog poretka.

Čestitamo još jednom curama i dečkima te njihovom voditelju, prof. Zlatku Belančiću, i želimo im uspješan nastup na prvenstvu Hrvatske.

Kompletne rezultate natjecanja možete vidjeti na stranici ŠSSGZ-a te u nastavku.