Zahvala!

Autor: Kristina Patila Mandić, 19. 12. 2021.

Poštovani roditelji, dragi učenici/ce i učitelji/ce

s velikom Vas radosti obavještavamo i zahvaljujemo svima na još jednoj uspješno provedenoj humanitarnoj akciji koju smo organizirali u našoj Školi. Akcija se provodila za beskućnike našeg grada u suradnji s udrugom Savao.

U petak, 10. prosinca 2021. godine, volonteri naše ŠKOLE VELIKOG SRCA  vrijednim su rukama s veseljem, ponosom i empatijom pakirali, slagali i „vozili“ školom umotane darove za ljude u potrebi. Osmijeh na dječjim licima i ovoga je puta nezaboravan.

Razveselili smo Vašim humanim prilogom puno ljudi u potrebi koji su tog istog dana dobili naše pakete kao znak dobrote i razumijevanja za njihove potrebe. Kako bi paketi bili ispunjeni lijepim porukama i željama za nadolazeće blagdane, učenici prvih, drugih i četvrtih razreda pisali su čestitke u ime svih nas.

Zahvaljujemo i učenicima sedmih razreda koji su u poslijepodnevnim satima zajedno s našim gospođama spremačicama pomogli odnijeti pakete u automobil volontera Petra iz Udruge Savao.

Kao uvijek i ova je akcija pokazatelj da zajedno možemo i trebamo mijenjati svijet oko sebe na bolje te da smo darivajući dobili puno više od naših priloga, a to je radost, smijeh, rad, iskrenost i dobrota koja nas čini boljim ljudima.

Još jednom VELIKO hvala svim sudionicima ove humane akcije.

Vjeroučiteljice Anica Čehulić, Tatjana Njegovec  i učenici- volonteri Osnovne škole Ljubljanica