Terenska nastava 3. a i 3. b

Autor: Kristina Patila Mandić, 7. 12. 2021.

Treći razredi odlučili su vidjeti je li moguće vratiti se u prošlost. I u tome su uspjeli uz pomoć Zagreb Time Travela!

U hladno jesensko jutro, 30. 11. stigli smo na Trg bana Josipa Jelačića, dočekali naše vodiče i dobili dlanovnike. Pomoću njih smo se kretali zadanom rutom gradskim ulicama. Putem smo otkrivali zagrebačke tajne, slušali zanimljivosti i virtualno se družili sa znamenitim osobama zagrebačke prošlosti.

"Upoznali smo" Mariju Jurić Zagorku, Mandu, Josipa Jelačića, Augusta Šenou i brojne druge. Kvizovi i pitalice bili su posebno zabavni, a skupljali smo i bodove! Sigurni smo da će nam nova znanja dobro doći u ispitu znanja iz prirode i društva.

Odlazak u grad će nam zasigurno ostati kao lijepa uspomena, a hladnoća je već zaboravljena!

Hvala socijalnoj pedagoginji Matei Stanko koja nam je bila u pratnji.

Učenici 3.a i 3.b u pratnji učiteljica Roberte Šperande i Lucije Vičić