Humanitarna akcija

Autor: Kristina Patila Mandić, 3. 12. 2021.

Pozivamo vas sve, na još  jednu humanitarnu akciju, u kojoj uvijek pokazujemo svoje veliko srce.

U suradnji s Humanitarnom udrugom Savao, koja brine za beskućnike našeg grada, kuhajući obroke i dijeleći pakete s prehranom i higijenskim potrepštinama, pružila nam se prilika dati svoj doprinos, pomoći Udruzi i darivati sve ljude kojima je pomoć potrebna.

Naša je želja prikupiti potrebite namirnice, složiti ih u pakete koje će volonteri udruge Savao podijeliti.

Pakiranje poklon paketa biti će u petak 10.12.2021. godine u poslijepodnevnim satima. Svi učenici/ce koji će biti voljni pomoći mogu se javiti  vjeroučiteljicama naše Škole, Tatjani Njegovec  i Anici Čehulić.

Od ponedjeljka 6.12.2021. do petka 10.12.2021. možete donijeti sljedeće potrepštine:

1. Konzerve ( mesni narezak, paštete, riblje konzerve)

2. Voće ( jabuke, kruške, naranče, mandarine)

3. Mlijeko ( mala pakiranja -200 - 300ml.)

4. Sokovi ( mala pakiranja - 200 - 300 ml.)

5. Vlažne maramice

6. Keksi ( također manja pakiranja)

7. Čokolade (male čokoladice poput bananka, corny i slično.)

8. Zaštitne maske za lice

U vašim učionicama biti će kutije u koje ćete moći ostaviti svoj dar.

Zahvaljujemo svima odazivu.

Vjeroučiteljice Anica Čehulić, Tatjana Njegovec  i učenici- volonteri Osnovne škole Ljubljanica