Važna obavijest!

Autor: Kristina Patila Mandić, 5. 11. 2021.

Povratak u školske klupe!

Poštovani roditelji i učenici,

sukladno dopisu Gradskog ureda  nastava se od ponedjeljka 8. studenog odvija prema modelu A  (UŽIVO) za sve učenike od 1. - 8. razreda prema uobičajenom rasporedu i sukladno epidemiološkim mjerama.

______________________________________________________________

U četvrtak i petak (4. studenog i 5. studenog 2021. godine) nastava će biti organizirana online putem platforme Microsoft Teams!

Za sve učenike OŠ Ljubljanica, sukladno obavijesti Gradskog ureda za obrazovanje, a uslijed nepovoljne epidemiološke situacije u Gradu Zagrebu, u četvrtak, 4. studenoga 2021., i petak, 5. studenoga 2021., organizirat će se online nastava, prema modelu C. Za sve učenike OŠ Ljubljanica od 1. do 8. razreda nastava će se organizirati u realnom vremenu, putem platforme Microsoft Teams. Učenici prate online nastavu prema uobičajenom rasporedu sati.

Obavijest o jesenskom odmoru za učenike

jesenski odmor za učenike počinje u utorak, 2. studenoga 2021. godine i traje do srijede, 3. studenoga 2021. godine, s tim da nastava počinje u četvrtak, 4. studenoga 2021. godine.

Učenici nastavljaju sa redovitom nastavom u četvrtak, 4. studenoga 2021., prema uobičajenom rasporedu sati.

Blagdan Svih Svetih, obilježava se na dan, 1.studenoga, a ujedno je to i neradni dan u Republici Hrvatskoj. Spomen svih vjernih mrtvih ili Dušni dan obilježava dan kasnije, 2. studenoga.

Jesenski odmor za učenike prava je prilika za odmor, ali i za marljivu pripremu za što uspješniji povratak u školske klupe. Vidimo se!

S poštovanjem,

Ravnateljica: