Školski zbor Ljubljanica opet u akciji!

Autor: Kristina Patila Mandić, 22. 6. 2021.

Zbor naše škole, ponosni vlasnici četiriju zlata i dvaju srebra, ponovno su  na okupu!

Kako bismo ovu  školsku godinu završili u lijepom tonu i sjećanju, uz vodstvo učiteljice razredne nastave Anđele Dumančić, zbor se upustio u veliki projekt. On je svojevrstan poklon osmašicama koje su u zboru provele osam godina. Učenici zbora su poput pravih profesionalaca u tonskom studiju „ Toneter“ snimili , ni malo lagan, cover poznate pjesme „Something just like this“ te pjesmu kojom je zbor osvojio publiku i ocjenjivački sud više zborskih natjecanja, dječji gospel „Get on bord this train“.

Kako bi publika mogla uživati slušajući i gledajući naš sjajan zbor, mali profesionalci su u srijedu 16. lipnja 2021. u večernjim satima na jezeru Jarun snimili video spot uz pomoć našeg profesionalnog fotografa i snimatelja studija Foto Super-A.

Dok iščekujemo pravu poslasticu za kraj godine, donosimo vam par fotografija iz studija i sa snimanja spota.

Veselimo se novoj djeci koja će pristupiti audiciji za zbor na jesen!