Školska natjecanja

Autor: Kristina Patila Mandić, 7. 3. 2021.

Idemo na državno natjecanje!

Dana 3. ožujka 2021.godine održalo se Županijsko natjecanje iz informatike. Na županijsku razinu natjecanja plasiralo se šest učenika naše škole u kategoriji Algoritmi: Juraj Bosnić, Gabriel Nikić, Filip Padovan, Lovre Radišić, Juraj Šuler i Dino Hadžić. Prema neslužbenim rezultatima, naši učenici ostvarili su izvrsne rezultate:

Juraj Bosnić - 1. mjesto
Filip Padovan - 3. mjesto
Lovre Radišić - 4. mjesto
Dino Hadžić - 2. mjesto
Ponosni smo na naše  mlade programere i njihove mentorice!
Želimo im puno sreće u daljnjem radu i natjecanjima!

Školsko natjecanje iz geografije!

Dana 22. veljače 2021. godine u našoj školi održano je Školsko natjecanje iz geografije. Natjecanju je pristupilo 16 učenika naše škole. Učenici Filip Padovan, Juraj Bosnić, Gabriel Nikić, Josip Andrašek, Dora Todić i Tea Tuđen ostvarili su izvrsne rezultate i plasirali se na županijsku razinu natjecanja koja će se održati 25. ožujka 2021.

Čestitke učenicima i mentoru Davoru Zuanoviću!

Rezultati Školskog natjecanja iz matematike!

Dana 17. veljače 2021. godine u našoj školi održano je Školsko natjecanje iz matematike. Natjecanju je pristupilo 14 učenika naše škole. Učenici Filip Padovan, Juraj Bosnić, Dino Hadžić i Borna Čop ostvarili su izvrsne rezultate i plasirali se na županijsku razinu natjecanja koja će se održati 29. ožujka 2021. u OŠ Ante Kovačića.

Čestitke učenicima i njihovim mentoricama Luciji Bajević i Luciji Jović!