Važna obavijest!

Autor: Kristina Patila Mandić, 8. 2. 2021.

Za roditelje:

Tribina „Tajne dobre komunikacije između roditelja i djece“ održat će se u utorak, 16. veljače 2021. godine, s početkom u 18 sati

putem Youtube kanala.

POZIV NA TRIBINU

Dragi učenici,

nastava se sljedeći tjedan organizira u turnusima uz poštivanje epidemioloških mjera i isti raspored ulaska u školu.
Učenici prvih, drugih, trećih, četvrtih razreda te kombiniranog razrednog odjela imaju nastavu ujutro. Učenici od petog do osmog razreda imaju nastavu poslijepodne. Raspored satnice je  na mrežnim stranicama škole.

Poštovani,

u prilogu je obavijest o nastavku organizacije odgojno-obrazovnog rada od 1. veljače 2021., za učenike OŠ Ljubljanica.
Od 1.2.2021., u OŠ Ljubljanica se prehrana organizira kao i u I. polugodištu, uz raspored i poštivanje epidemioloških mjera.
Odgojno-obrazovni rad produženog boravka organizira se kao i do sada, u vremenu od 12.00 sati do 17.00 sati, uz poštivanje epidemioloških mjera.

Poštovani,

objavljujemo obavijest Gradskog ureda za obrazovanje o nastavku rada zagrebačkih osnovnih i srednjih škola od 1. veljače 2021. godine.

Dragi učenici, poštovani učitelji, roditelji,

ponovno smo svi zajedno, i to u ponedjeljak, 18.1.2021., ali na nešto drukčiji način.

Ministarstvo je odlučilo da će nastavu u školi imati učenici od prvog do četvrtog razreda osnovne škole, a da će se za učenike od petog do osmog razreda osnovne škole nastava održati u online okruženju (virtualno).

Za sve učenike OŠ Ljubljanica je važno da će se od ponedjeljka, 18.1.2021., nastava održavati u jutarnjem turnusu. Svi pratimo nastavu ujutro i prema uobičajenom rasporedu sati.

Satnicu (početak i završetak školskog sata) možete pogledati na sljedećoj poveznici:

SATNICA (raspored zvona)

Više informacija pod opširnije!

Razredna nastava

Predmetna nastava

Nastava u školi

Online nastava (platforma Microsoft Teams)