"Klokan bez granica"

Autor: Kristina Patila Mandić, 30. 10. 2020.

Dana 17. rujna 2020. u našoj je školi održano međunarodno matematičko natjecanje „Klokan bez granica“ na kojemu je sudjelovalo 52 učenika od drugog do osmog razreda u različitim kategorijama.

Na popisu 10% najboljih našli su se sljedeći učenici naše škole: Marija Pečur, Adam Jandras, Marijeta Bošković, Dijan Hadžić, Jan Cvetko-Sobota, Andrija Bošković, Juraj Bosnić, Ela Ilijašević, Petar Šprem i Borna Čop, a učenik Dino Hadžić ispit je riješio bez greške.

Učenici koji pripadaju desetini najuspješnijih primit će nagrade udruge koja organizira natjecanje „Klokani bez granica“  pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva.

Čestitamo svim učenicima koji su sudjelovali na natjecanju i nadamo se još većem odazivu na natjecanje u narednoj školskoj godini!