UPISI U SREDNJE ŠKOLE

Autor: Kristina Patila Mandić, 3. 6. 2020.

Još novosti!!!!

Novo!   Objavljene su publikacije „Prijave i upisi u srednje škole za školsku godinu 2020./2021. – Idemo u srednju!"

SVE O UPISIMA U SREDNJE ŠKOLE POTRAŽITE U IZBORNIKU LIJEVO POD UPISI U SREDNJE ŠKOLE!!!

Dragi učenici osmih razreda,

ovdje su najnovije vijesti vezane za prijave u sustav NISPUSŠ.

Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja izvješćuje javnost da je u Narodnim novinama, broj 62/20, objavljena Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021.

Sastavni dio Odluke je struktura razrednih odjela i broja učenika po programima, i to:

1. Struktura upisa učenika za škole kojima je osnivač Republika Hrvatska, jedinice lokalne samouprave te jedinice područne (regionalne) samouprave;
  2. Struktura upisa za škole čiji su osnivači vjerske zajednice s pravom javnosti;
  3. Struktura upisa za škole čiji su osnivači pravne ili fizičke osobe.

Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2020./2021. i struktura upisa mogu se preuzeti na poveznici.

MZO: Upisi u srednje škole online, ne mora se više fizički doći u škole!

Sve o upisima u srednje škole možete pročitati ovdje: