Sportske igre mladih

Autor: Administrator , 19. 4. 2019.

U utorak, 16.travnja 2019. godine, članovi programa "Vikendom u sportske dvorane" sudjelovali su na Sportskim igrama mladih. Naši članovi sudjelovali su u natjecanju u igri "Graničar".

U dobrom raspoloženju i uz pravi natjecateljski duh odlično su se zabavili. Iako je usprkos svom njihovom trudu, protivnik ovaj put odnio pobjedu, naši su se članovi ponijeli kao pravi sportaši i nisu dopustili da im poraz pokvari pravi sportski duh i dobro raspoloženje! Svi željno iščekujemo sljedeću takvu prigodu i veselimo se narednim prilikama za pravo sportsko druženje, upoznavanje i priliku da pokažemo što znamo.

Voditeljica: Marija Magdalena Maruna, mag.cin