ZG Dan Školskog Sporta

Autor: Administrator , 19. 3. 2019.

Školski sportski savez Grada Zagreba prijašnjih godina organizirao je završne utakmice u sportskim igrama za osnovne i srednje škole u dva dana u Sportskoj dvorani Dubrava.

Ove godine u okviru obilježavanja "1.ZG DANA ŠKOLSKOG SPORTA " i 60.godina djelovanja Saveza završne utakmice odigrat će se u jednom danu na dva terena u Areni Zagreb. U završnim utakmicama Prvenstva Grada Zagreba u sportskim igrama sudjelovat će 32 ekipe koje će Grad Zagreb predstavljati i na završnici Državnog prvenstva školskih sportskih društava Republike Hrvatske.

Osim odigravanja finalnih utakmica bit će ograniziran prikaz rada programa "Vikendom u sportske dvorane", "Univerzalne sportske škole" te "Vježbaonice".

Potporu organizacije i provedbe dobili smo od Gradskog ureda za sport i mlade, Gradskog ureda za obrazovanje, Sportskog saveza Grada Zagreba te Hrvatskog školskog sportskog saveza.

ZG DAN ŠKOLSKOG SPORTA održat će se u Areni Zagreb, u srijedu 20.ožujka 2019.godine.

Rukometna ekipa djevojčice, s mentorom ZLATKOM BELANČIĆEM, izborila je sudjelovanje u finalnoj utakmici koja će se održati s početkom u 11:30 sati.

Podjela pehara, medalja, priznanja i nagrada održat će se u 13:20 sati.

Ovim putem pozivamo djelatnike i učenike škole da svojim prisustvom i bodrenjem u što većem broju pruže podršku svojoj ekipi i na taj način dodatno uveličaju svečanost ZG DAN ŠKOLSKOG SPORTA.

S poštovanjem,

GLAVNI TAJNIK