Autor: Administrator , 17. 8. 2018.

Jesenski upisni rok

Sukladno točki XI. Odluke o upisu učenika u I. razred srednje škole u školskoj godini 2018./2019. jesenski upisni rok započinje 21. kolovoza 2018. godine u 12:00 sati, kada počinje prijava obrazovnih programa.

Prijava programa koji zahtijevaju dodatne provjere završit će 22. kolovoza 2018. godine, a provjera i unos rezultata dodatnih provjera održat će se 23. kolovoza 2018. godine.

Odabir obrazovnih programa zaključat će se 27. kolovoza 2018. godine kada će se započeti s ispisom prijavnica.

Konačne ljestvice poretka objavit će se 30. kolovoza 2018. godine, a dostava upisnica u srednje škole je 31. kolovoza 2018. godine.

Zbog kratkoće jesenskog roka molimo sve kandidate da se obavezno drže svih propisanih rokova. Napominjemo da za upis na preostala slobodna mjesta u jesenskom roku mogu kandidirati samo oni učenici koji se nisu upisali u srednju školu u ljetnom upisnom roku.