Školski zbor

Autor: Administrator , 7. 5. 2018.

ŠKOLSKI ZBOR OSVOJIO DRŽAVNO ZLATO

Zbor mlađeg uzrasta naše škole nastupio je 2. svibnja  na 61. glazbenim svečanostima hrvatske mladeži u Varaždinu. Dvodnevno državno natjecanje okupilo je 1400 učenika s područja cijele Republike Hrvatske. Naši zboraši natjecali su se u A kategoriji te su, u konkurenciji 19 zborova iz  cijele Hrvatske, osvojili ZLATNU PLAKETU s visokih 94,20 boda od mogućih 100. Zboraši su pokazali kvalitetu rada i ljubav prema glazbi te su svojim izvedbama i anđeoskim glasovima oduševili sve prisutne.

Zbor su uvježbale učiteljica RN Anđela Dumančić te profesorica glazbene kulture Katarina Kalajžić Golac.

Glazbene svečanosti održale su se pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta Republike Hrvatske, Agencije za odgoj i obrazovanje, Ministarstva kulture, Varaždinske županije i Grada Varaždina.

Ponosni smo na naše zlatne zboraše!