Upis u PRVI razred OŠ Ljubljanica za šk. godinu 2022./2023.

Autor: Dorotea Toljan, 10. 6. 2022.

Poštovani roditelji/skrbnici budućih PRVAŠIĆA,

započinju upisi djece u prvi razred Osnovne škole Ljubljanica.

Termini upisa u prvi razred su:

• ponedjeljak, 13. 6. 2022. od 17:30 do 19 sati,
  • utorak, 14. 6. 2022. od 17:00 do 18 sati.

Informativni roditeljski sastanak održat će se u ponedjeljak, 13. 6. 2022., s početkom u 17 sati i trajat će do 17:30.

Roditelji prilažu potrebnu dokumentaciju za ostvarenje prava na korištenje usluga Produženog boravka: Potvrdu poslodavca o zaposlenju za oba roditelja.

Roditelji prilažu: Mišljenje stručnog povjerenstva o utvrđenom psihofizičkom stanju djeteta – Obrazac 5 (samo za djecu koja su pregled za utvrđivanje spremnosti za školu obavila u nekoj drugoj školi).

Roditelji ispunjavaju Upisnicu u OŠ Ljubljanica.

Roditelji koji nisu na testiranje djece priložili jedan od dokumenata djeteta (Rodni list ili Domovnicu, kopija), ljubazno molimo da prilože jedan od navedenih.

Roditelji koji su priložili potvrdu o zaposlenju radi korištenja usluga produženog boravka za dijete popunjavaju o tome Ugovor.

Zahvaljujemo se na Vašem povjerenju!

Stručne suradnice:

Marina Martinović, logopedinja