„Volontiram – razvijam sebe i zajednicu”

Autor: Dorotea Toljan, 2. 6. 2022.

U našoj školi 17. i 18. svibnja 2022. održane su radionice o održivom razvoju. U njima su sudjelovali učenici od 1. do 4. razreda. Zahvaljujući Udruzi OAZA i volonterkama iz Francuske, Mađarske, Italije te Bjelorusije sadili smo biljke, učili što je potrebno za rast biljkama, ali i o ekosustavu. Radionice su bile ispunjene smijehom i pjesmom, a i naše školsko dvorište postalo je bogatije za biljni svijet. O svemu više pogledajte u fotografijama.

Vjeroučiteljica Tatjana Njegovec

Kliknite na donje fotografije kako biste pogledali videa.