NATJECANJE UČENIKA OSNOVNIH ŠKOLA IZ MATEMATIKE

7.RAZRED

8.RAZRED

VREMENIK NATJECANJA

Poziv na natjecanje iz matematike 2019.

1.  Na temelju Kalendara natjecanja i smotri u šk.god. 2018./2019. izvješćujemo Vas o provedbi Općinskog natjecanja.

Osnovna škola Ljubljanica, Zagreb, Svetoivanska 33 je domaćin natjecanja iz matematike 28. siječnja 2019. godine u 10,00 sati.

2.  Školsko natjecanje iz matematike svaka škola provest će do 18.01.2018.

Školsko povjerenstvo, koje imenuje ravnatelj, priprema zadatke i sastavlja ljestvicu konačnog poretka učenika koje šalje na općinsko natjecanje, te ih prijavljuje Općinskom povjerenstvu.
Broj učenika po razredu može biti 1 (jedan) učenik po razrednom odjelu od 5. - 8. razreda (npr. 1 "paralelka" - 1 učenik; 2 "paralelke" - 2 učenika; itd..).
Napominjemo, da nema natjecanja za učenike 4. razreda.
Ukoliko škola nema prijavljenih učenika iz jednog razreda ne može na račun broja tih učenika prijaviti više učenika od navedenog za neki drugi razred.

Prijava učenika, obvezna putem tablica sa stranica AZOO-a za natjecanje, mora  biti dostavljena Općinskom povjerenstvu na e-mail: ljubljanica.matematika.natjeca@gmail.com najkasnije do 18.siječnja 2019.god.

Škola treba obvezno odrediti 2 (dva) učitelja matematike iz predmetne nastave za rad u povjerenstvu na Općinskom natjecanju.
Ime i prezime učitelja koji će biti u Povjerenstvu molimo poslati također do 18. siječnja 2019. god. na fax ili e-mail.
Sve prijave dostavljenje iza navedenog vremena neće se uzeti u obzir.

3.  Naputak za provedbu natjecanja

Vremenik natjecanja:

Četvrtak 25. siječnja 2018. god.

9,00 sati - sastanak članova povjerenstava

9,30 sati - otvorenje natjecanja u predvorju škole

9,50 sati - odlazak učenika u učionice

Od 10,00 - 12,00 sati - natjecanje učenika (rješavanje zadataka)

Od 12,00 - 14,00 sati - vrednovanje učeničkih radova

Od 14,00 - 15,00 - sati domjenak za učitelje

Od 15,00 sati - Privremene ljestvice poretka

Od 15,30 - 16,00 sati - Žalbeni rok

Oko 17,00 sati - Objavljivanje konačnih rezultata i završetak natjecanja.

4. Učenici donose na natjecanje: grafitnu olovku, gumicu za brisanje i geometrijski pribor.

Kalkulatori i mobiteli nisu dozvoljeni.

S poštovanjem,

Predsjednik Povjerenstva:

Ani Bertović, ravnateljica

Natjecanje iz matematike 2019.

Upute za provedbu Natjecanja iz matematike u 2019. godini. nalaze se ovdje.

Preuzeto sa stranice AZOO-a, katalog natjecanja i smotri.