Završetak eTwinning projekta (HJ)

Autor: Dorotea Toljan, 31. 5. 2022.

Projekt Ptičja pjevanka proučavao je ulogu i motiv ptica u književnosti, stilska izražajna sredstva, pjesničke slike i ritam u lirskim pejzažnim pjesmama koje su tematski vezane uz ptičji svijet, kao i preneseno značenje izreka o pticama. Provodio se od siječnja do 31. svibnja 2022. godine.

Kao profesorice hrvatskoga jezika i književnosti u tom su projektu sudjelovale:

• prof. Jasna Kudrić i učenici 6. b razreda,
  • prof. Dorotea Toljan i učenici 6. a te 8. a.

Kao ujedno i školska knjižničarka, prof. Toljan radila je s učenicima 1. a, 1. b te 5. a razreda.

U nastavku pogledajte e-knjigu s rezultatima naših marljivih učenika!

Pogledajte rezultate naših marljivih učenika u e-knjizi klikom na donju fotografiju!

Ovdje pogledajte stvaranje haiku poezije u 6. a.

Ovdje pogledajte radionicu u 8. a (podjela glasova).

UPUTE VEZANE UZ COVID-19

Modeli i preporuke

Upute HZJZ-a

Kako djeci objasniti epidemiju koronavirusom?