Organizacija nastave za učenike od 1. do 4. razreda

Autor: Kristina Patila Mandić, 5. 5. 2020.

Poštovani roditelji,

u prilogu Vam šaljemo Izjavu i pismo koje molimo da detaljno pročitate.

Roditelj/skrbnik potvrđuje pisanom izjavom ravnatelju ustanove prije uključivanja djeteta u ustanovu da dijete nama simptome i bolesti, odnosno da nije u riziku, te da se radi o djetetu s oba zaposlena roditelja i to      da je roditelj upoznat s Uputama HZJZ-a u cjelini.

Ljubazno molimo roditelje učenika da se, prije donošenja odluke, upoznaju s navedenim dokumentima u cjelini.

Ako ne planirate dovesti svoje dijete na nastavu u školu 11.5.2020., molimo vas, ne ispunjavajte Izjavu.

Ako planirate dovesti svoje dijete na nastavu u školu 11.5.2020., obvezno je da Izjavu istog dana potpišu oba roditelja/skrbnika.

Zbog organizacijskih razloga i rasporeda rada molimo vas da nam do četvrtka 7.5. 2020.do 12,00 sati, potvrdite dolazak djece/učenika u školu od 11. 5.2020.

Nakon zaprimljenih Izjava, nove se više ne primaju, a svi, pravovremeno prijavljeni, dobit će raspored dolaska učenika i boravka u školi u petak 8.5. 2020.

IZAJVA RODITELJA

DOPIS