Dvadeset dana dobrote u posebnom razrednom odjelu

Autor: Kristina Patila Mandić, 6. 12. 2019.

Prosinac je u posebnom razrednom odjelu počeo na vrlo lijep način, a razlog tomu je projekt Dvadeset dana dobrote.

U projektu sudjeluju učenici i njihove učiteljice, a njegov cilj  je svojim malim djelima dobrote uljepšati dan njima bliskim osobama u ovo predblagdansko vrijeme. Svaki dan nosi novi zadatak i slatkiš kako bi se on što lakše izvršio. Već prvi dan projekta razveselili su tete kuharice otpjevavši im božićnu pjesmu. One su ih počastile čokoladom te naučile da se dobro uvijek dobrim vraća.

učiteljica Mirela Petrušić

UPUTE VEZANE UZ COVID-19

Modeli i preporuke

Upute HZJZ-a

Kako djeci objasniti epidemiju koronavirusom?