Eko radionica

Autor: Kristina Patila Mandić, 26. 10. 2019.

U petak, 25. listopada 2019. godine u 3.a i 3.b održana je neobična radionica.

Cijelu ekološku radionicu o recikliranju pripremili su i osmislili roditelji Hrvoje i Ivana Zaninović.

Uz pomoć Karla podsjetili su i naučili učenike kako sortirati i odvajati smeće. Praktičnim radom pokazali su nam kako svakodnevno smanjiti otpad i osloboditi svako kućanstvo od nepotrebnog smeća.

Uz igrokaz, kviz, rad u grupama učenici su uživali cijeli sat.

Poželjeli smo da nam svi satovi budu tako dinamični i zanimljivi- prava škola kroz život.